Případová studie – webdesign – Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Vytvořili jsme designový a moderní web, který odráží luxus nabízených ubytování. Výsledkem naší spolupráce jsou stylové stránky prezentující ubytování, které je samo o sobě zážitkem.

Zadání

Tvorba nového webu

Platforma

WordPress

Rok realizace

2021

Trvání

3 měsíce

Jazyk

Český

Rozsah

Do 150 tisíc Kč

Případová studie – webdesign – Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Info o klientovi

La Mirada je projekt, na kterém se podílí česko-belgický pár. Jejich společná vášeň pro cestování, která je mnohdy dovedla až do poněkud netradičních podmínek od luxusních hotelů po prosté africké kempy, jim vnukla nápad. Pomoct svým klientům s něčím, co občas trápilo na cestách je samotné, a to s hledáním vhodného ubytování, které by odpovídalo jejich standardům. Vznikla tak La Mirada, projekt nabízející jedinečné ubytování, které je pro cestovatele jedinečným zážitkem.

Případová studie – webdesign – Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Zadání a návrh řešení

Cílem naší spolupráce bylo vytvořit jednoduchý a zároveň moderní designový web s nabídkou apartmánů. Při navrhování jsme dbali na nejvyšší kvalitu tvořeného obsahu a precizní design, aby web odrážel vysoké standardy a luxusní úroveň nabízeného ubytování. Samotná rezervace apartmánů pak probíhá na externím rezervačním portálu. Úkolem navrženého webu je tedy nasměrovat zákazníky na příslušnou rezervační doménu.

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Samotná tvorba webu a následná implementace se uskutečnily bez větších zádrhelů. Díky jasné vizi klienta a shodě na navrhovaném postupu probíhalo vše hladce a také rychle. Alfou a omegou webu byly pro La Mirada kvalitní fotografie objektů, které vizuálně zapadají do celého konceptu webu a dodávají mu potřebný punc luxusu.  

Neřešili jsme ale pouze design, stránky jsme vylepšili i obsahově a z pohledu rychlosti, aby byly optimalizované pro vyhledávače. 

Případová studie – webdesign – Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Luxusní designový web pro La Mirada jsme stihli vytvořit rychle, ale důkladně. Za tři měsíce jsme dali dohromady stránky odrážející luxus nabízených ubytování.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.