Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Společnosti Expertní Board 21 jsme kompletně redesignovali web. Napsali jsme texty a vytvořili design na míru. Důraz jsme kladli na strukturovanost, snadnou správu webu a přidávání obsahu, aby přesvědčil potenciální zákazníky.
Zadání

Redesign webu

Platforma

WordPress

Rok realizace

2022

Trvání

5 měsíců

Jazyk

Český

Rozsah

150 000+ Kč

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Info o klientovi

Lucie a Daniela již více než 20 let pomáhají s byznysem podnikatelům, CEO a majitelům firem. V roce 2020 se rozhodly pro pořádání mastermindových setkání a společně založily firmu Expertní board 21 s. r. o. Jejich nápad měl úspěch, a tak své podnikání dále rozšířily o službu Joy of Business, kde se starají o klíčové pracovníky ve firmě, a projekt Certifikovaní partneři.

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Zadání a návrh řešení

Klientky se na nás obrátily s přáním redesignovat svůj web. Původní web byl už delší dobu neudržovaný a neměl jednotný koncept. Další nevýhodou byla jeho celková náročnost na správu i přidávání nového obsahu a funkcí.  

Proto jsme se rozhodli pro celkový redesign a vytvoření nového konceptu webu. Chtěli jsme web, který bude pro zákazníky přehledný tak, aby se v něm snadno orientovali a rychle našli vše potřebné.   

Dalším cílem bylo vytvořit web konverzní, aby přesvědčil potenciální zákazníky, kteří stránky navštíví. Ať už díky poptávkovému formuláři, nebo přihlášením se na akci. 

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Redesign webu jsme zajišťovali kompletně od návrhu rozsahu a struktury webu až po jeho design a implementaci. Největší důraz jsme kladli na textaci webu. Díky skvělé součinnosti klientek jsme společně definovali diferenciaci oproti konkurenci a proposition value jednotlivých služeb tedy jaké jsou skutečné přínosy nabízených služeb pro zákazníka.

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Po technické stránce pro nás bylo největší výzvou propojit jednotlivé scénáře s přihlašováním na akce. A navíc některé scénáře následně propojit s fakturačním nástrojem a platební bránou pro automatizaci fakturace aby po registraci na akci byla účastníkovi automaticky vystavena faktura a měl možnost provést online platbu přes platební bránu.

Na závěr jsme taky vytvářeli sadu návodů a jednotlivé stránky a sekce připravili do šablon, protože si klientky spravují web samy. Díky těmto podkladům pro ně bude správa i přidávání nového obsahu na web hračka.

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Pro Expertní board 21 s. r. o. jsme provedli redesign webu a vytvořili z něj konverzní web, aby se společnost dozvěděla o nových relevantních zákaznících.

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Jaké jsou výsledky

Časově byla tvorba webu náročnější oproti původnímu plánu, zejména kvůli ladění obsahu, rozpočet jsme ale nepřekročili. 

Po spuštění webu jsme byli klientkám k dispozici, aby si web v pořádku převzaly a seznámili jsme je s návody, které jsme pro ně vytvořili. 

Případová studie – responzivní webdesign Expertní board 21

Jak spolupráce pokračuje? 

S klientkami stále spolupracujeme. Obrací se na nás v případě, že mají nějaké požadavky na změnu nebo technickou úpravu webu a my jim vždy rádi pomůžeme.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.