Případová studie – webdesign – Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Společnosti TE3S jsme pomohli s tvorbou nového osobitého brandu. Na jeho základě jsme vytvořili designový web, který je plně optimalizovaný pro vyhledávače.
Zadání

Tvorba nového e-shopu

Platforma

WordPress

Rok realizace

2022

Trvání

2 měsíce

Jazyk

Český

Rozsah

Do 100 tisíc Kč

Případová studie – webdesign – Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Info o klientovi

Architektonické studio a projekční kancelář TE3S tvoří zkušený tým, který se postará o stavební projekty od A do Z. Vytvoří studii, návrh projektu, oběhají úřady a zajistí technický dozor při stavbě. Zrealizovali už více než 100 projektů, včetně zakázek pro veřejnou správu.

Případová studie – webdesign – Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Zadání a návrh řešení

Tým TE3S byl původně součástí jiného architektonického ateliéru, který se zabýval většími projekty, jako jsou rekonstrukce památek, veřejné a průmyslové stavby. Klient se na nás obrátil ve chvíli, kdy se část týmu rozhodla vydat vlastní cestou a věnovat se mimo jiné i rodinným domům a menším projektům. Naším úkolem bylo jim pomoct vytvořit vlastní brand a nový web.

Cílem bylo zhotovit takový web, který bude zaměřený nejen na design, ale i na konverze. Vzhledem k tomu, že se jedná o architektonické studio, design a vizuál je pro společnost velmi. Stejně tak bylo ale důležité vytvořit web, který bude generovat poptávky.

S klientem jsme společně vymysleli nový brand a dali mu vizuální podobu. Na základě brandu jsme pak začali s vytvářením webu, který měl být vzdušný a moderní, ale přitom seriózní. Jeho cílem bylo ukázat komplexnost služeb, rychlost a otevřenost týmu novým projektům.

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Prvním krokem bylo vytvoření brandu. Spolu s klientem jsme zvolili název TE3S – Tetris, který vyjadřuje přesnost, rychlost a organizovanost. Zároveň je slovo Tetris známé po celém světě.

Při tvorbě webu jsme se nejprve věnovali jeho struktuře, na které jsme se s klientem shodli bez problému. Od klienta jsme dostali mnoho podkladů, díky kterým jsme snadno a rychle vytvořili obsah webu.

Největší výzvou bylo zkombinovat požadavky na konverznost webu a design, aby splňovaly všechny podmínky klienta. Na projektu jsme udělali kus práce a vytvořili první návrhy, ty ale neodpovídali představám klienta, a tak jsme se rozhodli shodit je ze stolu a začít od znovu a jinak. Tentokrát jsme si na pomoc přizvali jiného webdesignéra, který přinesl nový úhel pohledu a inspiraci. Na druhý pokus se nám už podařilo vytvořit osobitý web, který zcela splňuje zadání klienta.

Případová studie – webdesign – Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Pro společnost TE3S jsme vytvořili nový osobitý brand a designový web na míru, který je konverzní a přináší společnosti nové poptávky.

Případová studie – responzivní webdesign TE3S

Jaké jsou výsledky

Klientovi jsme pomohli s návrhem a vizualizací brandu a vytvořili jsme pro něj nový web podle všech požadavků, který je konverzní a plně optimalizovaný po vyhledávače.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.