Případová studie – webdesign – Společnosti Wantok jsme vytvořili web za dva měsíce

Společnosti Wantok jsme vytvořili web za dva měsíce

České společnosti Wantok jsme vytvořili prezentační web tak, aby měla možnost ho v budoucnosti snadno upravit a rozšířit na konverzní web. Celý projekt jsme zrealizovali za dva měsíce.

Zadání

Tvorba prezentačního webu

Platforma

PHP a JS

Rok realizace

2023

Trvání

2 měsíce

Jazyk

Český

Rozsah

70 tisíc Kč

Případová studie – webdesign – Společnosti Wantok jsme vytvořili web za dva měsíce

Info o klientovi

Wantok je česká firma, která vyvíjí speciální systémy pro monitorování předmětů a osob v reálném čase. Jejími klienty jsou velké korporace a instituce ze státní i veřejné správy. 

Případová studie – webdesign – Společnosti Wantok jsme vytvořili web za dva měsíce

Zadání a návrh řešení

Společnost se na nás obrátila s úkolem vytvořit prezentační web, na který by mohli obchodníci odkazovat potenciální zákazníky. Momentálně Wantok nenabízí produkty, které by se hodily pro prodej v online prostředí. Cílem ale bylo vytvořit web vyřešený technologicky tak, aby bylo možné snadno přidat více retailových produktů a rozjet online marketing. Dalším požadavkem firmy bylo mít do budoucnosti možnost přidat na webovky blog a pracovat tak efektivně se SEO.

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Nejdříve jsme vypracovali positioning a diferenciaci. Následně jsme vytvořili logo a logo manuál. V realizaci jsme se dále věnovali tvorbě wireframů, abychom si ujasnili vizualizaci a organizaci obsahu na webu. Následovalo otextování webu a tvorba grafiky. V závěrečné fázi jsme web naprogramovali a spustili.  

Díky relativně malému rozsahu webu jsme byli schopní projekt zrealizovat do dvou měsíců a do 70 tisíc korun. 

Případová studie – webdesign – Společnosti Wantok jsme vytvořili web za dva měsíce

Společnost Wantok nás požádala o vytvoření nového prezentačního webu. Zvládli jsme ho spustit už za dva měsíce.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.