Případová studie – webdesign – Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Společnosti NGSS jsme vytvořili nový responzivní web s intuitivním administrativním systémem. Návštěvnost webu vzrostla oproti starým stránkám o 483 % a každý měsíc díky němu společnost získává průměrně 10–20 nových relevantních leadů.

Zadání

Tvorba nového webu

Platforma

PHP

Rok realizace

2020

Trvání

4 měsíce

Jazyk

Český

Rozsah

400 000+ Kč

Případová studie – webdesign – Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Info o klientovi

Next Generation Security Solutions, zkráceně NGSS, je česká společnost poskytující služby v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti. Její tým tvoří zkušení specialisté s více než 15letou praxí, kteří svým klientům pomáhají najít správnou cestu v labyrintu bezpečnostních řešení.

Případová studie – webdesign – Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Zadání a návrh řešení

Společnost se na nás obrátila s žádostí o vytvoření nových webových stránek. Potřebovali navrhnout a vytvořit web s funkčním responzivním designem, který se dokáže flexibilně přizpůsobit všem zařízením, včetně mobilních telefonů nebo tabletů. Důraz ve společnosti kladli také na uživatelskou přívětivost webu – jejich přáním bylo, aby se na stránkách návštěvníci snadno zorientovali a rychle a pohodlně se dostali ke všem potřebným informacím.

Dalším z požadavků NGSS byl také administrativní systém, který by jim umožnil provádět běžné úpravy webu ve vlastní režii, bez závislosti na našich vývojářích.

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Pro společnost NGSS jsme vytvořili kompletně nové webové stránky s intuitivním administrativním systémem, ve kterém lze snadno editovat veškeré texty, obrázky, kontakty i další informace. Běžné úpravy tak klient může provádět sám, kdykoliv potřebuje.

Velký ohled jsme při tvorbě webu brali na UX. Naším cílem bylo, aby se na stránkách uživatelé rychle zorientovali a našli snadno všechny relevantní informace. Stejný důraz jsme kladli také na UI, který má za úkol přinášet návštěvníkům zpětnou vazbu –⁠ například CTA tlačítka po najetí kurzorem mění barvu a dávají tak uživatelům jasný signál o interakci.

Případová studie – webdesign – Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Společnosti NGSS jsme vytvořili nový web, jehož návštěvnost vzrostla o 483 % oproti starým stránkám. Měsíčně díky němu navíc NGSS získává 10–20 nových leadů.

Případová studie – webdesign – Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti NGSS o 483 %

Jaké jsou výsledky

Spustili jsme výkonnostní kampaně na Google Ads a Sklik. Díky SEO a relevantním klíčovým slovům, která jsme zakomponovali do webových textů, se nám podařilo vylepšit pozici stránek ve vyhledávačích.

 

Kombinace těchto faktorů nám pomohla zvýšit návštěvnost webu o 483 %. Každý měsíc navíc stránky přináší společnosti NGSS zhruba 10–20 nových leadů.

Jak spolupráci hodnotí klient?

„Web aktuálně funguje velmi dobře – chodí nám dostatečný počet poptávek na preferované služby. Komunikace s agenturou je navíc skvělá a výsledky jsou hned viditelné.“

Případová studie – responzivní webdesign NGSS

Jak spolupráce pokračuje? 

Naše spolupráce se společností NGSS i nadále pokračuje. Web pravidelně aktualizujeme, doplňujeme o nové stránky a rozšiřujeme interní obsah. Neustále sledujeme a vyhodnocujeme chování zákazníků na webu a na základě toho navrhujeme úpravy. Dokončili jsme novou verzi webu v anglickém jazyce a společnosti se staráme také o reklamy, newslettery, sociální sítě a správu blogu.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.