Navrhli jsme odladěný korporátní web s rodinnou atmosférou

Skvělý web si návštěvníky získá uživatelskou přívětivostí, rychlostí, příjemnou atmosférou i přesnými a výstižnými texty. A přesně takový jsme vytvořili společnosti NESS Czech. 
Zadání

Tvorba nového webu

Platforma

WordPress

Rok realizace

2023

Trvání

5 měsíců

Jazyk

Český

Rozsah

Do 200 tisíc Kč

NESS

Info o klientovi

Společnost NESS Czech patří mezi největší poskytovatele IT služeb v České republice a je členem mezinárodní skupiny NESS Digital Engineering – její kanceláře a inovační centra najdete v USA, Evropě, na Blízkém východě i v Asii. 

Česká pobočka vznikla v roce 1993 a od té doby se profiluje nejen jako spolehlivý systémový integrátor, ale vyniká i v roli průkopníka v zavádění nových technologií a softwarových produktů – klientům nabízí mimo jiné i vývoj dedikovaných aplikací na míru.

Případová studie – webdesign – Navrhli jsme odladěný korporátní web s rodinnou atmosférou

Zadání a návrh řešení

Klient požadoval web, na který povedou online kampaně, bude tedy konverzní, a navíc umožní jednoduše provádět případné úpravy i bez znalosti kódu. I kvůli potřebě web samostatně spravovat klient požadoval platformu WordPress. Na naší straně jsme navrhli informační architekturu, která je pro uživatele pochopitelnější a snáze se v ní orientují.

Realizace, problémy a přístup k řešení 

Společnost NESS Czech je lídrem v oboru IT služeb, a proto jsme velkou část projektu věnovali korektní a fakticky správné textaci stránek. IT weby obvykle překypují odbornostmi a snahou říct vše, ale někdy zapomínají na „lidský přístup“ a vžití se do čtenáře. Texty jsme tedy tvořili tak, aby byly srozumitelné a výstižné.

Abychom zrychlili tvorbu webu, připravili jsme po schválení textů návrh domovské stránky přímo v platformě WordPress. Po odsouhlasení zvolených stylů jsme dodělali zbylé stránky. Jediné drobné zdržení představovalo přenastavení DNS záznamů a převod článků z globálního webu, který byl nutný vzhledem k nadnárodní struktuře firmy.

Případová studie – webdesign – Navrhli jsme odladěný korporátní web s rodinnou atmosférou

Navrhli jsme web, kde se uživatelé rychle zorientují a snadno pochopí obsah textů. Web navíc pozitivně působí přátelskou atmosférou rodinné firmy.

Případová studie – webdesign – Navrhli jsme odladěný korporátní web s rodinnou atmosférou

Jaké jsou výsledky

Webové stránky jsme spustili bez větších problémů (pouze s drobným výše uvedeným zdržením). Česká pobočka společnosti Ness je s webem spokojená a oceňuje, že se podařilo vytvořit a odprezentovat atmosféru rodinné firmy i přesto, že jde o korporátní společnost.

Případová studie – responzivní webdesign NESS Czech

Jak spolupráce pokračuje? 

V současné době spravujeme společnosti NESS Czech online kampaně pro jeden konkrétní produkt. Dále připravujeme SEO strategii, pomocí které chceme v dlouhodobém horizontu zviditelnit web pro vyhledávače.

Další případové studie

Weby na míru | Algotech

Předělali jsme celkový brand a modernizovali web společnosti, aby byl přehledný a konverzní. Za první 3 měsíce vygeneroval 300 poptávek a pomohl uzavřít obchody v hodnotě 3 milionů.

WordPress web | Habito property s.r.o.

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

E-shop na míru | Ebike Partners

Pro společnost Ebike Partners jsme za tři měsíce vytvořili nový e-shop a vyvinuli řešení na míru pro aktualizaci dat s dodavateli kol a dalšího příslušenství.