Tvorba webů v systému WordPress

Díky systému WordPress vám vytvoříme dokonale funkční webové stránky za mnohem přijatelnější cenu než u webu kompletně na míru. Nebudeme vás omezovat šablonovým řešením – vytvoříme vám jakýkoliv design dle vašeho přání a svůj nový web si navíc zvládnete editovat úplně sami, kdykoliv budete potřebovat.
Tvobra webů ve WordPress - myTimi WebDesigns

Už nám důvěřuje více než 500 klientů

Jaké WordPress weby vznikly v naší dílně

Navrhli jsme odladěný korporátní web s rodinnou atmosférou

Skvělý web si návštěvníky získá uživatelskou přívětivostí, rychlostí, příjemnou atmosférou i přesnými a výstižnými texty. A přesně takový jsme vytvořili společnosti NESS Czech.

Za 14 dní jsme vytvořili nový web Habito.cz

Společnosti HABITO property jsme během 14 dnů vytvořili nový onepage web a nastavili PPC kampaně. Díky nim víme, že web správně funguje a přináší relevantní poptávky.

Společnosti TE3S jsme vytvořili nový designový web na míru

Společnosti TE3S jsme pomohli s tvorbou nového osobitého brandu. Na jeho základě jsme vytvořili designový web, který je plně optimalizovaný pro vyhledávače.

Nový web pro La Mirada odráží luxus nabízených ubytování

Vytvořili jsme designový a moderní web, který odráží luxus nabízených ubytování. Výsledkem naší spolupráce jsou stylové stránky prezentující ubytování, které je samo o sobě zážitkem.

Zvýšili jsme návštěvnost webu společnosti Lamael o 467 %

Společnosti Lamael jsme vytvořili nový web. Návštěvnost webu vzrostla oproti starým stránkám o 467 %. Díky naší spolupráci získává společnost stovky B2B poptávek ročně.

Náborová kampaň pro EHOSTESKU přinesla 300 kandidátů za měsíc, a to za cenu 28 Kč za CV

Společnost EHOSTESKA poskytuje profesionální služby v oboru zajišťování hostesek a promotérů na různorodé akce již od roku 1996 v Praze, celé České republice a čím dál častěji také v zahraničí. Nabízí kvalitní a flexibilní servis, díky kterému dokáže sestavit profesionální tým pro nejrůznější konference, kongresy, plesy, road show, výstavy apod.

Jak jsme společnosti AXIMAN vytvořili nový web a zefektivnili objednávkový systém?

David Kašper je autorem AXIMAN – knihy pro moderního manažera. Po spuštění prodeje řešil veškeré objednávky manuálně přes formulář. Jednalo se sice o řešení funkční, ale neefektivní. Domluvili jsme se proto na vytvoření nového webu.

Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Společnosti Expertní Board 21 jsme kompletně redesignovali web. Napsali jsme texty a vytvořili design na míru. Důraz jsme kladli na strukturovanost, snadnou správu webu a přidávání obsahu, aby přesvědčil potenciální zákazníky.

Případová studie – webdesign – Redesign webu na míru pro Expertní Board 21

Společnosti BO! reality jsme vytvořili kariérní web, který přivedl 183 relevantních zájemců o zaměstnání

Pro společnost BO! reality jsme vytvořili kariérní web a přivedli 183 relevantních zájemců. V průběhu se nám podařilo proces optimalizovat a snížit cenu za jednoho zájemce o 53 %.

Společnosti Aithra Consulting jsme vytvořili prezentační web na míru

Společnosti Aithra Consulting jsme vytvořili nový prezentační web, díky kterému se zviditelnila a získala na důvěryhodnosti u svých klientů.

Klientovi jsme pomohli zvýšit konverze zlepšením kvality webu

Dobrý web je základem kvalitní značky. V současnosti webové stránky představují určitou vizitku. Je to první místo, na které se zákazník podívá, když si o vás chce zjistit nějaké informace, a vaše webovky tak výrazně ovlivňují názor, jaký si na vás udělá. O tom, jak na této vizitce záleží, ví své i náš klient Lukáš Barda, kterému jsme pomohli zlepšit kvalitu webu. Přečtěte si, jak naše spolupráce probíhala!

Získejte web maximálně uživatelsky přívětivý nejen pro návštěvníky, ale i pro vás.

Úpravu textů, vkládání článků i další editaci zvládnete po našem proškolení hravě sami kdykoliv bude třeba.

Druhy webů, které tvoříme

Weby na míru

Webové stránky vytvořené na míru 
v programovacích jazycích PHP, PHP Nette, HTML, CSS, React, JavaScript, MySQL, TWIG nebo SCSS. Uspokojí vaše nejnáročnější požadavky na design, rychlost i bezpečnost.

E-shopy

On-line obchod vytvořený na platformě Shoptet nebo Upgates. Mezi největší výhody patří snadná administrace, optimalizovaná rychlost a automatické propojení se systémy třetích stran.

Přizpůsobíme se vašim přáním a potřebám. Webové stránky tvoříme také na platformách Webflow a Strapi. Vždy vybereme tu, která je pro vás nejvhodnější.

Jak to u nás chodí

1. Zjistíme, co potřebujete

Společně si stanovíme cíle, kterých chcete v následujících 1-2 letech ve vašem podnikání dosáhnout. Podle toho pak navrhneme web i ideální marketingovou strategii.

2. Navrhneme vám nejvhodnější řešení

Na základě vašich požadavků vám navrhneme nejvhodnější řešení a připravíme cenovou nabídku k odsouhlasení.

3. Připravíme si kvalitní podklady

Provedeme analýzu konkurence, společně vydefinujeme vaši diferenciaci na trhu a dáme dohromady argumenty, díky kterým bude váš produkt neodmítnutelný.

4. Společně si vše odsouhlasíme a web spustíme

Připravíme vám web od A do Z, doladíme spolu případné detaily a stránky spustíme.

5. Uděláme z vašich stránek úspěšný nástroj byznysu

I po spuštění webu jsme tu stále pro vás. Analyzujeme chování jeho návštěvníků, pomůžeme vám s reklamou a děláme vše pro maximalizaci výkonnosti vašich stránek.